Gminny Festiwal Kolęd i Piosenek Świątecznych

20 grudnia 2018 r.odbył się Gminny Festiwal Kolęd i Piosenek Świątecznych w Języku Angielskim i Niemieckim w Centrum Kultury w Gdowie zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Jaroszówce.

W konkursie uczestniczyli uczniowie z klas od „0” do VIII z terenu naszej gminy, wprowadzając  nas w atmosferę zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Naszą szkołę reprezentowało 10 uczniów, którzy śpiewali piosenki i kolędy w j. angielskim zdobywając następujące miejsca:

II miejsce w kategorii wiekowej kl. 0-II:  Zespół The Little Bells w składzie Julia Głuch, Aleksandra Janik i Zuzanna Górka z klasy 2A

I miejsce w kategorii wiekowej kl. III-V: solista  Kamil Gaca z klasy IVB

I miejsce w kategorii wiekowej  kl. III-V: Zespół The Snowflakes w składzie Liliana Chanek, Anna Sarkowicz, Rita Nowak i Rita Kulma z klasy IV B.

II miejsce w kategorii wiekowej  kl. VI-VIII:  Zespół Emilies w składzie Emilia Knapik i Emilia Kowalska z kl. VIII c

Gratulujemy !!!

Autor: P. Anna Skorupa